0 800 308 220

Безкоштовно з мобільних та стаціонарних

Наші переваги:
Якість товару
Гарантія виробника
Швидка доставка

Про магазин

Електротехнічна продукція вже більше століття служить невід'ємною частиною нашого повсякденного життя, входячи в всі її сфери і зустрічаючись на кожному кроці. Подібна поширеність вимагає використання виключно якісного обладнання, від кабелів і захисної автоматики до вимикачів і світильників, щоб щодня ви могли розраховувати на безвідмовну роботу буквально всього. І найвірніший крок до такої надійності — купити електротехнічне обладнання в свідомо гарному магазині.

Вибір – основа та головна проблема

До приходу в наше життя Інтернету, електротехнічне обладнання доводилося вибирати з убогого асортименту звичайних магазинів, що не могло забезпечувати необхідну якість і задовольняти будь-який попит. Зараз справи набагато кращі, адже онлайн-магазин електротехнічних товарів надає найширші можливості вибору, як щодо виробників, так і в питанні відповідності будь-яким запитам. Достатньо порівняти кілька відповідних варіантів і вибрати ідеальний для вашої ситуації! При цьому зовсім не обов'язково бути великим фахівцем в електрообладнанні — хороший магазин електрики завжди готовий сам прийти на допомогу у виборі товарів, які найбільше відповідають вашим запитам. Менеджери нашого магазину можуть дати необхідну консультацію щодо всіх доступних пропозицій та уточнити будь-яку інформацію щодо пропонованої електротехнічної продукції.
Асортимент - найважливіша перевага
Наш електротехнічний інтернет-магазин уважно стежить за тим, щоб у вас незмінно був найширший вибір із перевірених пропозицій. На сайті Столичної енергетичної компанії є великий асортимент таких позицій:
• Перевірена роками кабельно-провідникова продукція – Інтеркабель, ЗЗЦМ, Одескабель, Південкабель, Азовкабель, Бердянський кабельний завод, Тумен, Рибінськ, Кольчугинський кабельний завод, Камський кабель тощо.
• Найкращі варіанти імпортного кабелю будь-якого призначення – HELUKABEL, LAPP KABEL.
• Спеціальні варіанти, такі як вогнестійкий та сигнальний кабель заводу Алай, Dortmund.
• Надійна та безпечна автоматика – ETI, Eaton, Schneider, ABB, Hager, Legrand, Chint, Enext, Zubr, IEK, Аско, КЕАЗ, Промфактор тощо.
• Розрахована на суворі умови експлуатації промислова автоматика Danfoss, Siemens.
• Безвідмовні представники світлотехніки – Osram, Philips, Світлові технології, Ватра, Delux тощо.
• Міцне та вологозахищене щитове обладнання – Білмакс, Sabaj, IEK, DKC, Rittal.
• Забезпечують максимум комфорту системи теплої підлоги та обігріву – Raychem, Devi, Ensto.
• Завжди необхідний блискавкозахист - OBO Bettermann, Leo Lightman, DKC.
• Система прокладки кабелю (кабельні траси), що помітно спрощує роботу, — Скат, Flexel, OBO.
• Найкращі стабілізатори для нормальної роботи обладнання – Volter.
• Різноманітна побутова інсталяція (розетки, вимикачі, подовжувачі) - Mutlusan, Viko, Legrand, ABB, Asco, Hager, Jung, Schneider.
• Охоронна-пожежна сигналізація, що захищає від багатьох неприємних сюрпризів.
Будь-який необхідний електротехнічний товар знайдеться на нашому складі і вже зовсім скоро ви зможете приступити до роботи, а після просто насолоджуватися впевненою і безпечною експлуатацією всього обладнання. Крім того, для всіх позицій є альтернативні варіанти, що дають змогу оптимізувати ваші витрати та отримати при цьому необхідну якість.
Чому при купівлі електричної та електротехнічної продукції обирають нас? Окрім чудового асортименту, що включає максимум вигідних пропозицій, наш інтернет-магазин електроустаткування надає ще чимало переваг від співпраці:
• Перевірка якості. У нас у продажу є виключно сертифікована електрика, яка має всі необхідні підтвердження якості та безпеки використання. Застосовуючи в роботі придбані у нас електротовари, ви отримуєте впевненість у їхній відповідності до всіх стандартів та вимог.
• Варіанти оплати. Продаж електротоварів Столичною енергетичною компанією націлена насамперед на зручність для покупця. У вас буде можливість оплатити замовлену електропродукцію тим способом, який вам найбільше підходить, включаючи накладений платіж і безготівкові розрахунки.
• Найкраща доставка. Із сучасними транспортними службами чекати не доведеться! Доставка по Україні здійснюється у безліч міст, включаючи Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Суми, Ужгород та ін.
Найкраща електропродукція від надійних виробників вже чекає на вас!