0 800 308 220

Безкоштовно з мобільних та стаціонарних

Датчик руху 1.1м K.5 сталевий лак

Датчик руху 1.1м K.5 сталевий лак

Під замовлення
Рейтинг:
Під замовлення 3805.00

Цена:

3805.00 грн.


  • Виробник: Hager
  • Код товару: 14803-11
  • Артикул: 85341173

До уваги покупців:
Звертаємо Вашу увагу на те, що купити "Датчик руху 1.1м K.5 сталевий лак" самовивозом можна як на нашому складі видачі товару, так і в будь-якому відділенні Нової Пошти по всій Україні: Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк , Ужгород, Житомир, Херсон, Миколаїв, Кропивницький, Полтава, Суми та в інших населених пунктах України.
Ціни на замовлення уточнюйте у менеджера

Датчик руху 1.1м K.5 сталевий лак призначений для автоматичного перемикання освітлення залежно від руху та освітленості навколишнього середовища.
Підходить лише для використання у сухих приміщеннях.
Оформити замовлення та придбати Датчик руху 1.1м K.5 сталевий лак, а також інші вироби торгової марки «Hager» можна на нашому сайті sek.com.ua.
Десятирічний досвід роботи компанії «Столична ЕнергоКомпанія» на ринку електротехнічної продукції гарантує низьку ціну, якість продукції та надійність поставок.
Характеристики
Відносна вологість
0 … 65 % (без конденсації)
Колір
сталевий лак
Налаштування яскравості
≈ 5 … 1000 lx , денна операція
Робоча температура
від -5 до 45°C
Ступінь захисту
IP20
Матеріал
термопласт

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!


Я прочитав Оферта і згоден з вимогами

Мітки: , Hager